Jdi na obsah Jdi na menu
 

5Angeles: Ulítáme na One Direction

9. 10. 2012

BRAVOWEB.CZ: Ahoj holky! Která z vás je "mluvčí" kapely a má ve většině věcí hlavní slovo? Máte někoho takového?

Nikola: „To u nás neexistuje. Nikdo není vůdčí postavou. Víc třeba mluvím já s Míšou, ale všichni se doplňujeme."

Míša: „Jsme úplně v pohodě, někdy víc mluví jedna a pak třeba jindy další. Jsme ženský, skáčeme si do řeči."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Vnímáte nějak dopad slávy na vaše chování? Vyčetl vám někdy někdo z vašich blízkých, že vás úspěch změnil?

Angee: „Úspěch nás určitě nezměnil, jediný na co si musíme zvykat, jsou pomluvy a závist. Dřív jsme se kvůli tomu hodně trápily. Teď se tomu spíš smějeme."

Vendy: „Jsme úplně normální puberťačky. Máme rádi svoje fanoušky a slavné zase snad ještě tolik nejsme."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Jak vám jde škola? Které předměty vás baví nejvíc a které jsou naopak největší "vopruz"? :)

Nikola: „Škola zatím v pohodě. Všechny se učíme docela dobře, i když je to někdy dost těžké, všechno dohánět a dopisovat."

Vendy: „Nebaví mě fyzika a chemie a někdy ve škole fakt bejt nemusím. Radši jsem po koncertech a třeba natáčeních."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Věnujete se pouze zpěvu nebo hrajete i na nějaké hudební nástroje?

Míša: „Já hraju od malička na housle a klavír."

Nikola: „Já mám základy klavíru a teď tvrdě makám na kytaře."

Angee: „Všechny studujeme zpěv a chodíme na tanec. Máme toho fakt hodně."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Která hudba vás nejvíce ovlivnila? Máte nějaké hudební vzory? A kteří interpreti vám nejčastěji rotují v hudebních přehrávačích v roce 2012?

Vendy: „Zcela jednoznačně ulítáváme v současné době na ONE DIRECTION a třeba Nikča má ráda hodně Taylor Swif a Selenu Gomez, Míša si poslechne třeba i český Mandrage, Terka hodně Nicki Minaj a já mám nejradši Lady Gagu a Pussycat Dolls."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Jste dobrá parta i "mimo práci"? Trávíte spolu i svůj volný čas? Máte ještě nějaké společné zájmy kromě muziky?

Angee: „Parta jsme výborná, trávíme spolu hodně času. Letos jsme spolu byly skoro celé prázdniny."

Terka: „Rády spolu chodíme do kina, plavat a často u sebe přespáváme."

Nikola: „Místo, abychom si od sebe vždy odpočinuly, tak pořád něco vymýšlíme. Odpočívat od sebe neumíme."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Co vy a nervozita? Máte před koncerty trému?

Míša: „Po těch letech už žádnou nervozitu nemáme. Možná jen trošku, když začínáme dělat něco nového, třeba teď moderování našeho pořadu Zóna teens na TV Barrandov."

Vendy: „Jsem teď docela nervózní z role v muzikálu, který píše Michala David. Budou to naše první zkušenosti."

 

 

BRAVOWEB.CZ: Určitě máte hodně fanoušků z řad kluků. Zvou vás každý den na rande nebo se vás naopak skoro všichni bojí oslovit? Dostaly jste už i nějakou nabídku k sňatku? :D

Angee: „Kluků už hodně přibývá, asi už nejsme takový děti. Nabídky na rande určitě už dostáváme,ale zatím to není tak často."

Nikola: „Teď na poslední akci dokonce jeden kluk držel transparent co si vyrobil a na něm bylo napsáno: „Vem si mě!" Ani nevíme, na kterou z nás to bylo. Bylo to moc milé!"

Míša: „Někdy se mi zdá, že se kluci bojí na nás mluvit, ale nemají se čeho bát. Nedávno na koncertě jsem dostala krásnej zamilovanej dopis a dokonce mi ten kluk předal zásnubní prstýnek před všemi fanoušky, co tam byli. Vím, že byl ten kluk dost nervózní a klepali se mu ruce. Ale bylo to krásné!"

 

 

BRAVOWEB.CZ: Co chystáte v nejbližší době? Můžeme se těšit na nový singl nebo dokonce videoklip?

Nikola: „Máte pravdu, chystáme singl, kterej musí bejt naprosto úžasnej - jinak ho ani ven nepustíme. Řekly jsme si z holkama, že to bude to nejlepší od nás. Natočíme na něj určitě i klip."

Terka: „Největší pecka teď asi bude muzikál Michala Davida a Filipa Renče. Bude to něco jako "Škola ro(c)ku". Bude to úžasný a hlavně srandovní. Máme tam s holkama hlavní teens role a budou s náma hrát třeba i Pepa Vojtek, Sabina Laurinová nebo Linda Finková. Fakt se moc těšíme a už teď jsme i trošku nervózní."

Vendy: „Máme trošku strach z Filipa Renče. Je to obrovský jméno a prý je dost přísnej, tak uvidíme.

Míša: „Budeme zase natáčet náš pořad Zóna teens, tak toho fakt bude hodně. Do toho koncerty, tak nevím kam dáme školu!(smích)"

 

 

BRAVOWEB.CZ: Díky moc za rozhovor a hodně štěstí do budoucna. Pokud máte ještě něco, co byste chtěli vašim fanouškům vzkázat, tak máte nyní prostor! :)

Nikča: „Tak fanouškům přejeme vše krásné a ať nás mají rádi tak jako do teď a cestují s námi po celé České i Slovenské republice. Moc si toho vážíme, jsou naprosto úžasní.¨

Míša: „Všem čtenářům Bravíčka a tohohle webu přeju vše super, spoustu úžasných článků a reportáží a třeba více informací i o nás. Slibuju, budeme se snažit, aby o nás Bravíčko mělo co psát!!"

Angee: „S holkama máme Bravíčko pořád v autě a Bravoweb.cz budeme sjíždět určitě i v autě na tabletech. Tak přeju, ať jste všichni v pohodě, stejně jako my!

Vendy: „Přeju hodně lásky!"

Terka: „Přeju všem, ať se jim splní všechna tajná přání."

 
 

 

Portrét